INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Sa bukur Mario''/ Grimieri shqiptar feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur ia bëri Kim Kardashian! [FOTO]

''Sa bukur Mario''/ Grimieri shqiptar feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur ia bëri Kim Kardashian! [FOTO]

Publikuar më: 15:33 02-10-2020

Dje ka festuar ditëlindjen grimieri shqiptar, Mario Dedivanovic, i cili më së miri njihet edhe si grimieri i yllit Kim Kardashian. Dhe në ditën e veçantë për grimierin , nuk mungoi as urimi i Kim Kardashian, e cila publikoj disa fotografi të realizuara ndër vite ku shihet përkrah tij.

“Urime ditëlindjen për një dhe të vetmin Mario. Ti je zemra ime gjithë jetën. Të njoh prej një dekadë dhe je personi më besnik. Shumë i rrallë. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kim në urimin për Marion.

640-0-5f76c4766b7e6.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002830982208252