INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’po e dallojmë dot cila është Tayna dhe cila është Kejvina! [FOTO]

S’po e dallojmë dot cila është Tayna dhe cila është Kejvina! [FOTO]

Publikuar më: 14:05 02-11-2019

Kejvina e ka treguar prej kohësh që ka një simpati profesionale për Tayan, por ato janë edhe shoqe shumë të mira. Ndërsa të gjithë zgjodhën personazhe të ndryshëm për tu maskuar për Halloween, Kejvina na habiti jo pak kur vendosi të imitonte Taynen.

Ajo ka imituar një veshje mjaft të veçantë të këngëtares me një palë pantallona shumë të shkurtëra dhe reçipeta në ngjyrë gri metalizato. Nga videoja që ajo ka postuar në instagram nuk gjejmë asnjë dallim mes tyre, madje mund të themi se është vështirë të dallohet nëse kemi të bëjmë me Taynën apo Kejvinën.

Modelja ka zgjedhur këtë personazh, ndërsa shoqja e saj është maskuar si Dafina, duke bërë kështu një dyshe shumë simpatike për këtë Halloween.

bye.png

Article Logic
Execution time: 0.0016469955444336