INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’i paska lënë gjë! Nëse keni pyetur veten se kujt i ka ngjarë Elvana Gjata, kjo VIDEO e dëshmon më së miri! Ja me kë po i kalon pushimet

S’i paska lënë gjë! Nëse keni pyetur veten se kujt i ka ngjarë Elvana Gjata, kjo VIDEO e dëshmon më së miri! Ja me kë po i kalon pushimet

Publikuar më: 09:49 10-06-2019

Pas promovimit të filmit "2 gisht mjaltë" në kinema të ndryshme të Europës dhe disa koncerteve të mbajtura, Elvana ka gjetur pak kohë edhe për të pushuar. Ajo ka zgjedhur bregdetin dhe ka publikuar disa foto, të cilat ia ka realizuar i ati.

Pak minuta më pas, Gjata ka publikuar edhe një video bashkë me të. Ky është një ndër rastet e rralla kur këngëtarja del në publikë me babain.  Pas videos që pamë nuk mund të themi gjë tjetër veçse Elvana qenka një kopje e babait sepse kanë të njëjtën buzëqeshje dhe një formë fytyre shumë të ngjashme.

smat from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0032689571380615