INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Familja Hajdari e ndarë, Rudina në Kuvend, Kiri në krah të Bashës në protestë

Familja Hajdari e ndarë, Rudina në Kuvend, Kiri në krah të Bashës në protestë

Publikuar më: 11:34 16-03-2019

Ndërsa motra e tij, Rudina Hajdari ka dalë kundër vendimit të PD për të djeguar mandatin, Kiri Hajdari sërish në krah të Lulzim Bashës në protestën e sotme.

Kiri Hajdari ka dal nga selia blu dhe së bashku me liderin historik të PD, Sali Berisha dhe kryetarit Lulzim Basha për tiu bashkuar protestuesve para Kryeministrisë.

Rudina Hajdari zyrtarisht ka vendosur mos të dorëzojë mandatin. Mandje, ka zëra në media që thonë se ajo do të formojë parti politike.

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094728469848633
    array(1) { ["section"]=> string(100) "rudina-hajdari-nuk-dorezoi-mandatin-por-vellai-i-saj-kiri-serish-ne-krah-te-bashes-ne-proteste-89258" }