INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fëmijë e të moshuar mes tymit të gazit lotsjellës (FOTO)

Fëmijë e të moshuar mes tymit të gazit lotsjellës (FOTO)

Publikuar më: 16:01 16-03-2019

Protesta e opozitës përfundoi me mesazhin e dhënë knga kryetari Lulzim Basha. Ajo u karakterizua nga tre marshime, dy rreth Kryeministrisë dhe i treti tek Parlamenti.

Pikërisht tek ky institucion pati përplasje mes protestuesve dhe policisë, që përdori gaz lotsjellës për të mbajtur larg tubuesit.
Gjatë këtyre momenteve janë shkrepur dhe këto fotografi, ku duken fëmijë dhe të moshuar në betejë kundër efektit të lëndës.

vajza_e_mbulur.jpg

2.jpg

3.jpg

6.jpg

9.jpg

1.jpg

7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0059208869934082
    array(1) { ["section"]=> string(60) "femije-e-te-moshuar-mes-tymit-te-gazit-lotsjelles-foto-89285" }