INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Protestuesi kundër të gjithve, ‘S’ka Shqipëri, ka 3 tepsi’

Protestuesi kundër të gjithve, ‘S’ka Shqipëri, ka 3 tepsi’

Publikuar më: 12:14 16-03-2019

Në shesh para Kryeministrisë nuk ka vetëm protesues opozitarë dhe protestues që kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. 

Por ka edhe protestues kundër të gjithve. Dilaver Nela është padyshim protestuesi më i veçantë. 54-vjeçari nga Laçi ka përdorur 3 tepsi, për të përshkruar situatën politike në vend.
“S’ka Shqipëri, ka 3 tepsi”, thuhet në pankartën e tij, ndërkohë që mbi kokë mban 3 tepsi, ku ka shënuar emrat e 3 partive kryesore në vend, PS, PD dhe LSI.

tepsiaaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081419944763184
array(1) { ["section"]=> string(60) "protestuesi-kunder-te-gjithve-s-ka-shqiperi-ka-3-tepsi-89254" }