INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rudina Dembacaj e pranon hapur, ja ku ka berë ndërhyrje estetike! [FOTO]

Rudina Dembacaj e pranon hapur, ja ku ka berë ndërhyrje estetike! [FOTO]

Publikuar më: 13:31 17-04-2020

Rudina Dembacaj është një nga aktoret dhe moderatoret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj personale. Së fundmi, Rudina ka zbuluar për herë të parë operacionin  që ka bërë në fytyrë. Ajo ka treguar se ka bërë një ndërhyrje estetike për të korrigjuar varjen e gushës. Më herët, aktorja zbuloi se kishte bërë operacion gjoksin. “Është hera e parë që po e them. I mora nga xhepat, i ngrita ku e kanë vendin, por të miat janë… Ato që kisha, thjesht i sistemova dhe kjo ka ndodhur një vit para se të mbetesha shtatzënë”, është shprehur Rudina.

DINNARYDU.png

Article Logic
Execution time: 0.0032768249511719