INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Si është Marku në shtrat?'', Rudina Dembacaj përgjigjet TROÇ, ja kur do bëjnë dasmë! [FOTO]

''Si është Marku në shtrat?'', Rudina Dembacaj përgjigjet TROÇ, ja kur do bëjnë dasmë! [FOTO]

Publikuar më: 11:35 24-03-2020

Fansat e Rudina Dembacajt janë mjaft kuriozë që të dinë sa më shumë detaje rreth lidhjes së saj me ish-deputetin, Mark Frroku. Këtë fakt e kanë treguar gjatë bashkëbisedimeve që aktorja dhe moderatorja e njohur ka bërë me ta, tani që është e izoluar në shtëpi si pasojë e koronavirusit.

Ndjekësit e saj të shumtë i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet, përfshirë edhe atë “si është Marku në shtrat?”. E Rudina nuk ka nguruar që t’i përgjigjet: “Zjarr”.

zarm.jpg

 

Ndërsa një tjetër e pyet për dasmën dhe Rudina zbulon se sapo të kalojmë këtë situatë do mendojë për një dasmë tradicionale me valle.

mbar.jpg

fet.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035359859466553