INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me një veprim, Rudina Dembacaj tregoi çfarë marrëdhënie ka me vjehrrin! [FOTO]

Me një veprim, Rudina Dembacaj tregoi çfarë marrëdhënie ka me vjehrrin! [FOTO]

Publikuar më: 11:30 21-04-2020

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit dhe publiku ka gjithnjë interes të dijë më shumë për lidhjen e tyre.

Dhe ditën e djeshme moderatorja e njohur ka publikuar një video teksa shihet me vjehrrin e saj babin e Mark Frrokut, me të cilin po pi duhan.

Aktorja ka vendosur që ta ngacmojë vjehrrin e saj duke e pyetur nëse i duket ndonjë vajzë e mirë, dhe ai i është përgjigjur Po, ndërkohë që më tej ajo dëgjohet ta thërrasë atë “bab”.

Rudina: A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?

Babai i Frrokut: Për mua je shumë e mirë.

Rudina: Nuk na len rehat nana me Markun.

RD.png

Article Logic
Execution time: 0.0036780834197998