INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Rrjeta e plagjiaturave' kap Monika Kryemadhin

'Rrjeta e plagjiaturave' kap Monika Kryemadhin

Publikuar më: 20:11 11-12-2018

Ish-zëvendësministri Taulant Muka këtë mbrëmje ka bërë publike një plagjiaturë tjetër, këtë radhë jo nga radhët e maxhorancës por të opozitës. 

Pas Ogerta Manastirliut dhe Mimi Kodhelit me plagjiaturë është kapur dhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. 

Sipas denoncuesve, Kryemadhi të paktën ka kopjuar dy kapituj të një libri të huaj, pa e cituar për doktoraturën e saj tek Fakulteti i Ekonomikut.

 

 m.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003324031829834