INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrezik në det?! Në Vlorë pezullohen të gjitha lundrimet

Rrezik në det?! Në Vlorë pezullohen të gjitha lundrimet

Publikuar më: 09:38 23-04-2019

Lundrimi detar në Vlorë është pezulluar nga moti i keq dhe erërat e forta.
Trageti i linjës Vlorë-Brindisi ka pezulluar lundrimin drejt Italisë për shkak erërave të forta që kanë përfshirë vendin. Kapitenët e portit të Vlorës bëjnë me dije se për shkak të erërave të forta në det të hapur gjeneron dhe dallgë deri në 7 ballë të shkallës boufort.
Po ashtu, janë pezulluar të gjitha daljet në det të peshkarexhave dhe varkave të peshkimit.

Article Logic
Execution time: 0.0033869743347168