INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bie zjarr në një banesë, rrezikohet jeta e dy binjakëve të mitur shqiptarë

Bie zjarr në një banesë, rrezikohet jeta e dy binjakëve të mitur shqiptarë

Publikuar më: 13:53 09-01-2019

Moti i ftohtë ka bërë që njerëzit të përdorin masivisht pajisjet ngrohëse. Po kjo ditë dimri ka qënë fatale për një familje shqiptare. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Athinë, ku pas zjarrit në një banesë kanë mbetur të lënduar dy binjakë 5-vjeçarë shqiptarë.

Mësohet se në momentin kur ra zjarri në shtëpi, nëna e binjakëve ishte në punë dhe e ka mbyllur derën me çelës për arsye sigurie.
Momentalisht fëmijët ndodhen në spital, në gjendje të rëndë. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit në banesë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010576009750366
    array(1) { ["section"]=> string(79) "bie-zjarr-ne-nje-banese-rrezikohet-jeta-e-dy-binjakeve-te-mitur-shqiptare-83894" }