INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Grabitet me dhunë një dyqan! Plagoset me thikë shitësi...

Grabitet me dhunë një dyqan! Plagoset me thikë shitësi...

Publikuar më: 09:59 28-08-2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kuçovë. Dy hajdutë kanë hyrë në një dyqan celularësh për të grabitur dhe kanë plagosur dhe shitësin. Policia ka mundur në kohë të identifikojë autorët dhe ka mundur të arrestojë fillimisht K. Naskën, 25 vjeç dhe më pas dhe18 vjeçarin, A. Tabaku.

Të rinjtë vodhën 23 telefona celular dhe një laptop në dyqanin në pronësi të G.D., 37 vjeç.
Pasi dolën nga dyqani, dy autorët kanë thyer xhamin e parë të automjetit tip “Benz” në pronësi të shtetasit E.I., i cili njoftoi shërbimet e policisë, të cilët më pas kryenë dhe arrestimet e grabitësve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038678646087646
    array(1) { ["section"]=> string(59) "grabitet-me-dhune-nje-dyqan-plagoset-me-thike-shitesi-69499" }