INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati flet publikisht për kasetën e saj të seksit: Po ta shisja…

Roza Lati flet publikisht për kasetën e saj të seksit: Po ta shisja…

Publikuar më: 21:31 10-06-2021

Pak ditë më parë moderatorja Roza Lati mori vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë të bërë në rrjete sociale. Ajo publikoi disa video shumë sensuale, krahas së cilave shkroi “Do isha bilionere nëse do shisja kasetën time të seksit”.

Roza ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ku u pyet nëse deklarata ishte për të rënë në sy.

“Jo zemër, unë bie në sy dhe kur dal poshtë me shapka me gisht që nxjerr qenin për të bërë çiçin”, u përgjigj ajo, duke shtuar se deklarata është pjesë e një projekti.

 Ajo tha se nuk ka kasetë seksi, por është e mendimit se në epokën që jetojmë mund të bëhesh i pasur vetëm me drogë dhe me seks.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034759044647217