INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk u ndanë me të mira me Andin, Jasmina fotografohet në krah të ish-konkurrentit tjetër: Raundi 3...

Nuk u ndanë me të mira me Andin, Jasmina fotografohet në krah të ish-konkurrentit tjetër: Raundi 3...

Publikuar më: 20:39 10-06-2021

Jasmina ishte një nga konkurrentet më të zhurmshme të “Përputhen”. Ajo gjatë emisionit ishte në një njohje me Andin dhe të gjithë daljet e tyre u shoqëruan me një ndarje të bujshme. Andi me një deklaratë të fundit për “Priven” u shpreh se nuk ka ekzistuar kurrë një lidhje mes tyre dhe sipas tij nuk e shikon të arsyeshme që Jasmina t’i bëjë skena xhelozie.

 Jasminën që shpesh e kemi parë si të dashuruar me Andin duket se tashmë ka gjetur ngushëllim tek një tjetër konkurrent dhe bëhet fjalë për Alessandro Mehmeti. Alessandro dhe Jasmina në rrjete sociale janë parë mjaft afër njëri-tjetrit dhe askush nuk po mendon se lindi një miqësi sa hap e mbyll sytë mes tyre.

Konkurrentët shpesh jemi mësuar t’i shikojmë të bëjnë veprime për inat të njëri-tjetrit dhe mbase ky i Jasminës ishte një i tillë.

Jasmina-me-tjetrin1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033421516418457