INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora dhe Sean Paul së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim [FOTO]

Rita Ora dhe Sean Paul së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim [FOTO]

Publikuar më: 11:07 28-05-2019

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ku fama e së cilës ka arritur majat nëpër botë. Së fundmi, revista “DailyStar” ka shkruar se Rita Ora dhe artisti reper Sean Paul do të bashkëpunojnë së bashku për projektin e radhës i cili pritet të publikohet së shpejti.

Në një intervistë, reperi e ka konfirmuar vetë këtë bashkëpunim duke thënë:

“Ne kemi punuar dhe jemi duke vendosur se cilën këngë ta publikojmë të parën. Janë dy këngë, mua më pëlqen më shumë njëra”.

Përmes një postimi në Instagram, Rita ka njoftuar fansat e saj se më 31 maj, të premten, do të lancohet bashkëpunimi i saj me Dj Tiesto.

Capture.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.0037329196929932