INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kështu do të jetë klipi i Sean Paul dhe Dua Lipa-s [VIDEO]

Kështu do të jetë klipi i Sean Paul dhe Dua Lipa-s [VIDEO]

Publikuar më: 13:09 10-01-2017

Përgatituni për videon e re të Sean Paul dhe Dua Lipa.


Në fakt, ky është bashkëpunimi i parë për Dua me një artist tjetër dhe në njëfarë mënyre është një lloj debutimi i Lipas në tregun amrikan.
Dua dhe Paul tashmë kanë regjistruar këngën "No Lie" në versionin audio, por e cila do të shoqërohet me video.
Kujtojmë se këngëtarja me origjinë shqiptare ka paralajmëruar edhe projekte të reja muzikore gjatë këtij viti.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0027718544006348