INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi shqiptar kërkon të dashur publikisht, por se dimë nëse do ju pëlqejë KUSHTI që ka vendosur! [FOTO]

Reperi shqiptar kërkon të dashur publikisht, por se dimë nëse do ju pëlqejë KUSHTI që ka vendosur! [FOTO]

Publikuar më: 09:26 19-06-2019

Ai është një ndër artistët shqiptarë më të suksesshëm i cili prej vitesh është shpërngulur në SHBA aty ku po i ecën mjaft mirë në karrierën muzikore. Këngët e Gashit janë shndërruar në hite dhe këtu mjafton të përmendim projektin “Creep on me” me reperin e famshëm botëror, French Montana.

Gashi është shumë aktiv në rrjetet sociale ku i mban fansat e tij të përditësuar nga ana profesionale, por shpesh herë tregon edhe nivelin e lartë të humorit, por dhe nuk ngurron që të tregojë hapur dhe origjinën e tij shqiptare.

Së fundmi, reperi ka zbuluar se është beqar dhe ka kërkuar për një të dashur në rrjetet sociale. Mirëpo, ai i ka vendosur një kusht dhe duke treguar se çfarë kërkon nga e dashura e re.

“Dua një të dashur që ta kuptojë që jam beqar…”, ka shkruar reperi në statusin e tij duke treguar kështu që kërkon një vajzë që mos ta ketë problem që ai të vazhdojë të sillet si një beqar në publik.

UNDE.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096769332885742
    array(1) { ["section"]=> string(107) "reperi-shqiptar-kerkon-te-dashur-publikisht-por-se-dime-nese-do-ju-pelqeje-kushti-qe-ka-vendosur-foto-96594" }