INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna çmend rrjetin nën ritmin e muzikës me fustan të shkurtër dhe lëvizje provokuese! [VIDEO]

Tuna çmend rrjetin nën ritmin e muzikës me fustan të shkurtër dhe lëvizje provokuese! [VIDEO]

Publikuar më: 10:31 19-06-2019

Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar dhe kosovar.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan rozë të shkurtër ku dallohen mjaft mirë format e saj trupore.

Me sa duket në videon e postuar, këngëtarja po argëtohet shume nën ritmin e muzikës, teksa bën dhe shumë lëvizje provokuese.

Mos të harrojmë pa përmendur se Tuna po shijon ende suksesin e albumit “Fortuna”, por nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

 

video-1560924630 from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0093059539794922
array(1) { ["section"]=> string(96) "tuna-cmend-rrjetin-nen-ritmin-e-muzikes-me-fustan-te-shkurter-dhe-levizje-provokuese-video-96598" }