INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dinim beqar, por kush ia ka ''vjedhur'' zemrën? Capital T i bën dedikimin romantik kësaj vajze misterioze: Je gjithçka që…[FOTO]

E dinim beqar, por kush ia ka ''vjedhur'' zemrën? Capital T i bën dedikimin romantik kësaj vajze misterioze: Je gjithçka që…[FOTO]

Publikuar më: 10:42 19-06-2019

Reperi i njohur Capital T është një artist shumë i dashur për publikun dhe vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai përpiqet që nëpërmjet postimeve në ‘Instagram’ të qëndrojë sa më pranë fansave duke ndarë me ta momente nga jeta e tij e përditshme.

Mirëpo me postimin e tij të fundit mund të ketë “thyer” shumë zemra, ose është thjesht klipi i tij i rradhës. Reperi ka publikuar një foto me një vajzë brune misterioze, së cilës nuk ia ka zbuluar fytyrën, por i ka bërë një dedikim romantic nëpërmjet një këngë të Drake.

“I kam sytë te ti, je gjithçka që shoh”, ka shkruar Capital T dhe kaq mjaftoi që fansat “të çmenden”.

Shumë prej tyre i shkruajnë reperit që të publikojë emrin e vajzës dhe një foto me fytyrën e saj, por dyshojmë ta bëjë këtë sepse Kapo gjithmonë është treguar i rezervuar lidhur me jetën e tij private e sentimentale.

Nëse bëhet fjalë për këngë të re, mezi po e presim!

Article Logic
Execution time: 0.0036971569061279