INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Albëria tregon për herë të parë se çfarë bënte kur e tradhëtonte ish burri i saj para syve! [VIDEO]

Albëria tregon për herë të parë se çfarë bënte kur e tradhëtonte ish burri i saj para syve! [VIDEO]

Publikuar më: 10:00 19-06-2019

Albërie Hadërgjonaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Këngëtarja gëzon statusin e një femre të lirë, e divorcuar nga bashkëshorti i saj me të cilin ishin të kurorëzuar plot 19 vite.

Pas divorcit me të, Albëria tregon për herë të parë se çfarë bënte ajo kur ai e tradhëtonte pa pikën e turpit.

Ajo është shprehur se kur ai e tradhëtonte me tjera, ajo mbyllte sytë, e veshët, pastaj është shprehur se ishte mbyllur fare, dhe nuk dinte më se cfarë të bënte.

Pas gjithë kësaj ngjarjeje, erdhi një moment për këngëtaren e cila nuk duroi më dhe është divorcuar.

Përmbledhjen e shkurtër të intervistës ku Albëria flet rreth ish bashkëshortit të saj, mund ta ndiqni si më poshtë.

 

1547629847491-480p from sonila on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074670314788818
    array(1) { ["section"]=> string(102) "alberia-tregon-per-here-te-pare-se-cfare-bente-kur-e-tradhetonte-ish-burri-i-saj-para-syve-video-96605" }