INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Rama uron Krishtlindjet. Sjell pamjet fantastike të Sheshit Skëndërbej [VIDEO]

Publikuar më: 08:27 25-12-2017

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur orët e para të datës 25 që të përcjellë mesazhin e urimit për Krishtlindjen. Nëpërmjet një mesazhi të shkurtër urimi, Rama e ka shoqëruar atë me një video, përmes së cilët uroj më shumë paqe e harmoni në familjet shqiptare.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe KRISHTLINDJE TË GËZUAR ?”
e ku më bukur se sa qendra e kryeqytetit shqiptar, e cila është shndërruar në një qytet argëtimi për të gjithë qytetarët. Sheshi Skënderbej, i zbukuruar si asnjë herë më parë në qendër të kryeqytetit, është një pamje fantastike dhe një vend ku familjet mund të kalojnë orë të tëra argëtim. Videon kryeministri e ka shoqëruar më këngën e famshme të Krishtlindjeve.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032520294189453