INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Putin ndihet në rrezik, kërkon ndihmën e shtrigave [VIDEO]

Putin ndihet në rrezik, kërkon ndihmën e shtrigave [VIDEO]

Publikuar më: 15:12 12-02-2019

Presidenti rus Vladimir Putin ndihet në rrezik. Ai kërkon ndihmën e shtrigave pasi popullariteti i tij ka rënë me 33%

Për këtë arsye shtrigat nga e gjithë Rusia janë mbledhur në Moskë  duke kryer dhe ritualet e tyre.

Qëllimi i shtrigave ishte furnizimi i liderit rus me energji positive duke favorizuar në këtë mënyrë dhe përforcimin e shtetit.

Në Rusi me dhjetëra gra e quajnë veten shtriga, duke ushtruar profesionin e çuditshëm e madje duke

shkruar dhe libra. Organizatorja e këtij takimi shtriga Aliona Poliň, akuzon opozitën se ka përkeqësuar popullaritetin e Putin pasi hedh baltë mbi presidentin rus.

Article Logic
Execution time: 0.0033361911773682