INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
VIDEO-SKANDALI/ Zbardhet dëshmia e POLICIT: Kam një lidhje, por jo me...

VIDEO-SKANDALI/ Zbardhet dëshmia e POLICIT: Kam një lidhje, por jo me...

Publikuar më: 13:33 12-02-2019

Pas video-skandalit të policit, i cili i dërgonte video nga momente intime një 15 vjeçareje, ka reaguar ky i fundit.
Mësohet se pas shumë orësh Bajrakurti ka pranuar ekzistencën e videos, pasi që prej ditës së djeshme e mohonte.

Bëhet me dije se polici ka deklaruar se ka një lidhje, por nuk ka pranuar të japë më shumë detaje rreth kësaj apo identitetin e personit që ndan lidhjen, ndërsa ka theksuar se nuk bëhet fjalë për një 15-vjeçare.

Ndërkohë oficerë të Prokurorisë kanë shkuar në shkollën e 15 vjeçares, nga ku erdhi denoncimi anonim për të kryer verifikime dhe për të marrë dëshmi nëse ka në atë shkollë një vajzë që është abuzuar.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034959316253662