INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikon shpesh foto me PARA në rrjetet sociale, LOREDANA befason me deklaratën e saj

Publikon shpesh foto me PARA në rrjetet sociale, LOREDANA befason me deklaratën e saj

Publikuar më: 16:37 24-11-2022

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Lori është mjaft e angazhuar me koncerte të shumta dhe kjo gjë padyshim që ndikon edhe në anën financiare, jo vetëm të saj, por të të gjithë artistëve. E padyshim që këto përfitime ashtu si shumë momente nga përditshmëria e saj, bukuroshja ka zgjedhur t’i ndajë në rrjete sociale. Teksa vetëm pak më parë me anë të një Instastory, artistja ka postuar një foto ku tregon një tufë të madhe me para. Gjithashtu në foto reperja shkruan:

ndaloni së shfaquri paratë tuaja në Instagram

 

 -640-0-637e671bb6def.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036671161651611