INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamjet! E keni parë si duket Elvana Gjata pa ''make up''? E shihni këtu! [FOTO]

Publikohen pamjet! E keni parë si duket Elvana Gjata pa ''make up''? E shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 09:50 28-06-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Pas disa koncerteve në Europë dhe suksesit me filmin “2 Gisht Mjaltë”, Elvana po bën prova intensive për koncertin AlbaFestival që do të mbahet në Zvicër me 29 dhe 30 qershor.

Elvana do të performojë me një grup balerinësh dhe po bën prova me Albi Nakon me të cilin ka postuar një video.

Mirëpo vihet re që Elvana është pa grim fare dhe duket në super formë. Epo ajo është një ndër këngëtaret e rralla shqiptare që s’i ka punët mirë me “make up” pasi nuk e aplikon shpesh dhe prapë duket shumë yll.

Së fundmi Elvana u shfaq edhe me një fustan mahnitës nga xhirimet e këngës së re. Elvana do sjellë këtë verë edhe një projekt të dytë që do vijë në bashkëpunim.

gjat.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036389827728271