INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata duket më seksi se kurrë, por të habiteni kur të mësoni sa ka kushtuar veshja e saj e fundit! Do e blinit? [FOTO]

Elvana Gjata duket më seksi se kurrë, por të habiteni kur të mësoni sa ka kushtuar veshja e saj e fundit! Do e blinit? [FOTO]

Publikuar më: 12:16 13-06-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Pas disa koncerteve në Europë dhe suksesit me filmin “2 Gisht Mjaltë”, Elvana ka kaluar disa ditë pushime në praninë e familjes së saj, me të cilët ka festuar dhe ditëlindjen e së ëmës.

Ditën e djeshme, këngëtarja e talentuar ka publikuar një kolazh fotosh ku duke shumë e bukur e veshur me një veshje Louis Vuitton që e bën të duket shumë simpatike.

 

Por e dini se sa shumë ka kushtuar kjo veshje? Ua tregojmë ne.

Këmisha dhe pantallonat e shkurtrat kanë kushtuar plot 1730 pound britanikë. Dmth vetëm veshja ka kushtuar kaq shumë se aksesorët s’i këto unazat këtu, vathët dhe syzet si kemi llogaritur fare.

dketltfg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003615140914917