INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse u pendua? ''Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës'', pasi Alketa ironizoi motrat Vjollca, nxehet keq Getoari, ja ç'ka bërë! [FOTO]

Pse u pendua? ''Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës'', pasi Alketa ironizoi motrat Vjollca, nxehet keq Getoari, ja ç'ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 11:30 09-01-2020

“Revista Class”, e drejtuar nga Alketa Vejsiu, përbri një foto të motrave Marina dhe Luana Vjollca shkrepur në Dubai ku bukuroshet e ekranit po kalojnë pushimet këto ditë se bashku me partnerët e tyre, bëri një përshkrim-paralelizëm se pse shqiptarët pëlqejnë ‘bukurinë arabe’ me sheikë, forma të kolme, e buzë të fryra; e jo atë italiane e franceze

Por, duket se ky postim nuk i ka pëlqyer aspak bashkëshortit të Marinës, reperit Getoar Selimi, pasi burime për “Anabel.al” bëjnë me dije se Getoari ka tentuar vazhdimisht të komunikojë me Alketën, por kjo e fundit nuk i është përgjigjur.

muz.jpg

 

Pas mesazheve dhe tentativës së reperit për të folur me moderatoren Vejsiu, “Revista Class” editoi statusin përbri fotos së motrave Vjollca duke shkruar thjesht: “Motrat Vjollca në Dubai”. Ndërkohë që tashmë e ka fshirë fare.

Article Logic
Execution time: 0.0037801265716553