INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Kiara Tito dhe Bora Zemani bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje [FOTO]

Upsss! Kiara Tito dhe Bora Zemani bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje [FOTO]

Publikuar më: 21:21 08-01-2020

Dy nga prezantueset e njohura të ekranit bejnë xing me të njejtën veshje, por se cilës i shkon më shumë po e lëmë ta gjykoni ju.

Bëhet fjalë per prezantuesen e emisionit “Treshat” Bora Zemani, e cila në shfaqjen e parë përpara publikut për sezonin e ri të emisionit zgjodhi të vinte me një fustan të shkurtër pas trupit dhe plot ngjyra.

Me të njejtën veshje pak ditë më vonë u shfaq dhe prezantuesja Kiara Tito, e cila ishte e ftuar ne emisionin e mbrëmjes “Soiree”. Vihet re se kombinimi i fustanit për të dyja prezantueset vjen me geta të zeza dhe taka të së njejtës ngjyrë.

Vlen të thuhet se dy bukuroshet e ekranit shkëlqejnë me të njëjtin fustan.

IMG-20200108-WA0010.jpg

IMG_20200108_132225.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038008689880371