INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse meshkujt ju braktisin?Femra, zbuloni 4 gabimet tuaja!

Pse meshkujt ju braktisin?Femra, zbuloni 4 gabimet tuaja!

Publikuar më: 10:51 02-07-2018
Ekspertët gjithmonë kanë dhënë këshilla të ndryshme, pse meshkujt ju braktisin.Sipas intv.al janë specifikuar pikërisht 4 gabime që bëjnë femrat dhe si pasojë ata largohen.
1. Përpiqeni ta ndryshoni
Duhet të kuptoni se dikush vetëm mund të përpiqet të përshtatet, por nuk mund të ndryshoni askënd. Duhet të jeni të sigurta që ta njihni mirë dhe më pas është problemi juaj nëse nuk ju pëlqen mënyra si ai e sheh botën. 
2. Përpiqeni ta kontrolloni
Kjo është një mënyrë e lehtë për ta mërzitur atë aq shumë, saqë mund t’ju braktisë. 
Sipas intv.al po e inkurajoni atë të largohet prej jush. Besimi është baza e një marrëdhënieje të shëndetshme. Ju nuk jeni nëna e tij, por partnerja.
3. E refuzoni për marrëdhënie seksuale
Sigurisht, do keni situata që nuk do jeni në qejf, por nuk duhet të zgjasë për një kohë të gjatë. Nëse jeta seksuale nuk do jetë e mirë, ai mund të kërkojë ngrohtësi te një tjetër dhe do largohet prej jush. Fajësoni veten tuaj, jo atë në fund!
4. Mos i vendosni kushte në lidhje me familjen
Duhet të kuptoni se familja është e rëndësishme për të gjithë, prandaj mos e vini në situata që duhet të zgjedhë, midis jush dhe famijes së tij. Ka shumë mundësi që keqkuptimet të rriten dhe si përfundim do ndaheni.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0024590492248535