INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjithmonë meshkujt ju braktisin? 3 gabimet që nuk duhet të bëni!

Gjithmonë meshkujt ju braktisin? 3 gabimet që nuk duhet të bëni!

Publikuar më: 10:28 02-05-2018
Ky artikull  ka listuar disa arsye, pse disa femra braktisen gjithmonë nga meshkujt.
Sipas intv.al janë 3 arsye që vërtetojnë sjelljen e tyre. Hiqini inatet dhe shikoni :
 
1. Ju kurrë nuk thoni “faleminderit”
Jo vetëm me partnerin, por edhe me të gjithë që ju rrethojnë duhet të jeni falenderuese. Nëse në një lidhje, nuk e përdorni fare fjalën “ faleminderit”, meshkujt do t’ju braktisin.
2. Nuk silleni mirë me njerëzit e tjerë
Ju mund të jeni një femër e kompletuar, por meshkujt ju studiojnë edhe më thellë. Nëse jeni arrogante me njerëzit e tjerë, ai do largohet nga ju. Thjesht, jeni një femër që nuk respektoni të tjerët!
3. Nuk doni t’ja dini për familjen dhe miqtë e tij
Mos harroni se nëse e dashuroni dikë, duhet të jeni të sjellshëm edhe me ata që kanë rëndësi për të. Nëse nuk e bëni këtë gjë, tregon se as për partnerin tuaj nuk jua ndjen. Si përfundim, sipas intv.al do t’ju thotë : lamtumirë.
Mos qani  pas ndarjes, thjesht bëhuni më njerëzore si femra. 
 
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0037031173706055