INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PROTESTA E OPOZITËS/ Tensionohet situata, një burrë bie pa ndjenja përballë Kryeministrisë

PROTESTA E OPOZITËS/ Tensionohet situata, një burrë bie pa ndjenja përballë Kryeministrisë

Publikuar më: 18:16 13-04-2019

Ka nisur të tensionohet situata tek protesta e opozitës e cila po mbahet përpara Kryeministrisë. 

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji ka postuar në “Facebook” një video, ku duket një qytetar i shtrirë në bulevard në gjendje kritike. Salianji shprehet se autoambulanca e ka goditur atë.

“Qytetarët më lajmërojnë se autoambulanca ka goditur një prej protestuesve dhe është larguar. Ambulanca tjetër ka ardhur pas 40 minutash”, shkruan Salianji.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079810619354248
    array(1) { ["section"]=> string(94) "protesta-e-opozites-tensionohet-situata-nje-burre-bie-pa-ndjenja-perballe-kryeministrise-91362" }