INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, po vuan ende ndarjen nga Ledjana?! Mevlani bën deklaratën e papritur: Disa njerëz nuk…

Pra, po vuan ende ndarjen nga Ledjana?! Mevlani bën deklaratën e papritur: Disa njerëz nuk…

Publikuar më: 16:35 10-06-2021

Mevlani e Ledjana ishin një nga çiftet më të dashura që dolën nga emisioni Përputhen. Mirëpo pavarësisht që publiku pëlqente ti shihnin bashkë, ata u ndanë pas një kohe shumë të shkurtër dhe të themi të drejtën s’janë ndarë me të mira.

Ata kanë bërë deklarata nga më të ndryshmet në rrjetet sociale, por siç duket Mevlani ende po e vuan ndarjen ndryshe nga Ledjana.

”Disa njerez jan si historia, as nuk kthehen as nuk harrohen”, shkroi Mevlani në foton e fundit që postoi dhe të gjithë fansat ishin të bindur se i dedikohej ish-konkurrentes së Përputhen.

 milosh.png

Article Logic
Execution time: 0.0031418800354004