INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Mozzik na konfirmoi ribashkimin me Loredanën dhe nuk e kuptuam sinjalin e tij? Ja DETAJI që duhet të shihni! [FOTO]

Pra, Mozzik na konfirmoi ribashkimin me Loredanën dhe nuk e kuptuam sinjalin e tij? Ja DETAJI që duhet të shihni! [FOTO]

Publikuar më: 13:25 23-10-2020

Reperi Mozzik dhe Loredana janë vënë sërish në qendër të vëmendjes. Këtë muaj ata janë riparë sërish nën shoqërinë e njëri tjetrit teksa po darkonin në një restorant në Prishtinë, ndërsa më herët duke bërë 'shopping' në Gjermani.

Por pavarësisht se janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri tjetrit asnjë prej tyre nuk ka folur për një rikthim.

Megjithatë Mozzik u shfaq i lëkundur gjatë një interviste në “Shiko Kush LUAN”, ku vendosi të mos përgjigjej kur u pyet nëse do të kthehej sërish me Loredanën.

Së fundmi ka postuar në instagram disa foto, ndërsa i shoqëron me një mbishkrim “STOP SNITCHIN" apo "Mjaft spiunuat” dhe u duk sikur po ju drejtohej atyre që flasin për të dhe për lidhjen e tij me reperen, ndërsa i fotografojnë sa herë i shohin bashkë.

mozziik.png

Por e dini që këtë mbishkrim i reperit është i vendosur në lëkurën e mamit të vajzës së tij, Hanës, Loredana? 

Reperja ka tatuazh në dorën e saj “STOP SNITCHIN" dhe ky detaj tregon shumë për dyshen e shumëpërfolur. A është ky një 'kod i fshehur' nga Mozzik për të na treguar rikthimin e tij me Loredanën? Të shumtë mendojnë që PO, po ju?  

9bcfc3c2-2f0d-426e-862c-80f2522443e9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081629753112793