INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, me zemër të thyer, Mozzik i dedikon këngë Loredanës? [FOTO]

Pra, me zemër të thyer, Mozzik i dedikon këngë Loredanës? [FOTO]

Publikuar më: 18:30 12-12-2019

Disa javë më parë, Mozzik publikoi këngën e tij me titull “Dhelpër dinake” që u tha se ia kishte dedikuar Loredanës pas ndarjes nga ajo. Por reperi nëpër intervista ka thënë se kënga ishte shkruar dy vite më parë. Së fundmi, Mozzik do të nxjerrë mesnatën e sotme një tjetër këngë. E mesa duket, këtë e ka vërtetë dedikim për Loredanën. Fotoja dhe përshkrimi që reperi i ka bërë kësaj kënge në Instagram, të lë të kuptosh pikërisht këtë gjë. “Kur t’bohet ora 00:00 publikohet 1 projekt, 1 kong, 1 videoklip qe se kom bo ma heret…100% keni me gjet veten secili”, shkruan Mozzik krah fotos ku shfaqet një zemër e thyer dhe e ngjitur. 

Article Logic
Execution time: 0.0036780834197998