INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mbyllet programi i njohur në TCH, por ja kush do e zëvendësojë! Prezantues do të jetë moderatori i njohur…[FOTO]

Mbyllet programi i njohur në TCH, por ja kush do e zëvendësojë! Prezantues do të jetë moderatori i njohur…[FOTO]

Publikuar më: 18:28 12-12-2019

Pas lajmit për largimin e Florian Agalliut nga televizioni, mësohet se “Në Shtëpinë Tonë” nuk do të jetë më pjesë e ekranit të Top Channel. Sipas burimeve pranë “Neës31.al”, nga data 6 janar do të nisë një format krejt i ri me prezantues Flori Gjinin. Flori nuk do të jetë i vetëm, edhe pse ende nuk dihet se cila do të jetë bashkëprezantuesja e tij në format.

Flori Gjini është bërë pjesë e emisionit “E Diell” në Top Channel ku drejton rubrikën Escape. Përveç kësaj ai ishte pjesë e The Voice, ku raportonte së bashku me fëmijët nga “Voice Room”. Gjithashtu, Flori është i angazhuar edhe në radio, por edhe ka prezantuar festivale dhe evente të ndryshme ku mund të përmendim “Colour Day Festival” me Fatma Methasanin. 

flor.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003209114074707