INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, dasma e Luizit dhe Kiarës ishte thjesht për ‘SHOW’? Ky dokument i thotë të gjitha

Pra, dasma e Luizit dhe Kiarës ishte thjesht për ‘SHOW’? Ky dokument i thotë të gjitha

Publikuar më: 13:35 31-05-2023

Natën finale të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt, por mesa duket se kjo martesë nuk ka qenë e vërtetë.

Pak ditë më parë Luizi ka ndryshuar një biznes në QKR dhe në dokument shkruhet edhe gjendja civile, ku Luizi rezulton beqar.

Kjo do të thotë që Luizi dhe Kiara nuk janë zyrtarisht të martuar.

 
 640-0-screenshot-2-1685451531-1.jpg
Article Logic
Execution time: 0.0038230419158936