INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes, kapet MAT me GETINJON, por a është Vivien shtatzënë? Ky DETAJ befason fansat

Pas ndarjes, kapet MAT me GETINJON, por a është Vivien shtatzënë? Ky DETAJ befason fansat

Publikuar më: 12:30 31-05-2023

Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB VIP Kosova. Madje u aluduan se prisnin një fëmijë, ndonse asokohe dyshja dha lajmin e ndarjes. Një lajm që u duk i dyshimtë.

Kështu, një video e postuar nga “Indeksionline” tregon se dyshja është “kapur mat” në Ferizaj, në qytetin e reperit, video që i tregon shumë të afërt dhe që nuk të jep përshtypjen që janë ndarë.

 

-640-0-6476261112ed0.jpg

 

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj. Në videon e postuar në Instagram story, Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën.

Kaq është dashur që të rihapen edhe njëherë thashethemet për një shtatzëni të mundshme të ish-banores.

 

640-0-screenshot-2-1685463578.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0041658878326416