INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paul Walker “rikthehet” në “Fast 8”?! [FOTO]

Paul Walker “rikthehet” në “Fast 8”?! [FOTO]

Publikuar më: 10:02 20-09-2016

Paul Walker është ndarë nga jeta prej 3 vitesh tashmë, por personazhi i tij Brian O’Conner mund të vazhdojë të jetojë.

Megjithëse aktori i ndjerë humbi jetën para se të përfundonin xhirimet e “Furious 7”, dy vëllezërit e tij Caleb dhe Cody e zëvendësuan si figurantë. Dhe janë pikërisht këto dy të fundit që tregojnë idenë e çmendur të studios Universal. Ata rrëfyen se Vin Diesel i mori në telefon për të diskutuar mundësinë e rikthimit të personazhit nëpërmjet dy vëllezërve të tij, të cilat do ta luanin sërish në “Fast 8”. Aktori i njohur për rolin e Dom Toreto u tha dyshes Walker se ishte e rëndësishme për fansat të ndjejnë që ai është përsri aty jashtë. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010447978973389
    array(1) { ["section"]=> string(42) "paul-walker-rikthehet-ne-fast-8-foto-13919" }