INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zhgënjen Bridget Jones, ja filmat që ia kaluan për nga fitimet [VIDEO]

Zhgënjen Bridget Jones, ja filmat që ia kaluan për nga fitimet [VIDEO]

Publikuar më: 13:00 19-09-2016

Ka zhgënjyer seria e tretë e “Ditarit të Bridget Jones”.

Edhe pse ishte java debutuese, filmi nuk ja ka dalë dot të kryesojë Box Office, klasifikimin që rendit filmat në bazë të fitimeve të tyre. Kështu vendin e parë për këtë javë e mban Tom Hanks me “Sully” me 22 milionë dollarë fitime, ndërkohë që të pozicionuar në vend të dytë gjejmë “Blair Witch”, filmin horror që ka grumbulluar një shifër prej 9.8 milionë dollarësh. Sa i përket “Bridget Jones’s Baby”, me aktorët Rene Zellweger, Patrick Dampsey dhe Colin Firth, produksioni është renditur në vend të tretë me 9.7 milionë dollarë fitime!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073130130767822
    array(1) { ["section"]=> string(73) "zhgenjen-bridget-jones-ja-filmat-qe-ia-kaluan-per-nga-fitimet-video-13875" }