INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasuria e Kylie, mollë sherri mes motrave Jenner! Kendall shfaq hapur inatin me të [FOTO]

Pasuria e Kylie, mollë sherri mes motrave Jenner! Kendall shfaq hapur inatin me të [FOTO]

Publikuar më: 16:35 11-01-2019

Kylie Jenner u shpall pak javë më parë si sipërmarrësja më e pasur për vitin 2018 me një shifër prej 900 milionë dollarësh. Por jo të githë janë të lumtur me këtë lajm, madje as motra e saj Kendall Jenner, edhe pse poston foto me mbishkrime plot dashuri. Mediat e huaja shkruajnë se modelja është shumë xheloze për pasurinë e së motrës.

rs_634x806-180711075329-634.kylie-jenner-forbes.71118.jpg

 

Burime për “Radar Online” kanë konfirmuar se Kendall nuk i ka aspak mirë marrëdhëniet me motrën e saj pasi pasuria e madhe e më të voglës e bën xheloze. “Radar Online” shkruan që ato të dyja nuk e durojnë dot njëra-tjetrën dhe xhelozojnë për sukseset e njëra-tjetrës. Burimi ka shtuar se ato të dyja nuk kanë asgjë të përbashkët dhe dy motrat e “Keeping up with the Kardashians” po i shfaqin hapur inatet me njëra-tjetrën.

Kendall Jenner duket se nuk mjaftohet vetëm me pasurinë e saj prej 50 milionë dollarësh dhe nuk është aspak e lumtur që motra e saj fiton shumë më shumë.

 a.png

5.1.1.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0027949810028076