INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani s’ka më dyshime! Pasi u kapën MAT dhe Fero tha që e ka shoqe, ''e dashura'' Arbenita e nxjerr ''BLOF'': Gjëja më e ...[FOTO]

Tani s’ka më dyshime! Pasi u kapën MAT dhe Fero tha që e ka shoqe, ''e dashura'' Arbenita e nxjerr ''BLOF'': Gjëja më e ...[FOTO]

Publikuar më: 17:42 10-01-2019

Afrimiteti njeri me tjetrin, dedikimet dhe komentet e shumta me perkëdheli, kanë bërë që reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli të kthehen në një ndër çiftet më të komentuar në shoëbizin shqiptar Mbas thashethemeve të ndryshme modelja ka vendosur të konfirmojë zyrtarish lidhjen e saj me reperin Fero i cili madje në një intervistë para pak ditësh tha që Arbenitën e ka shoqe të ngushtë.

Modelja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, dy foto bashkë me Feron teksa shkruan:

“Me shokun” (sigurisht duke u nisur nga deklarata e tij ku tha se e ka shoqe).

Në një foto të dytë në Instastory ku kanë pozuar nga makina, ajo shkruan: “Gjëja më e ëmbël!”. Patjetër që edhe ne u themi shoqeve e shokëve tanë se janë shumë të ëmbël, por në sytë e tyre duken se janë shumë të dashuruar.

 

cutest.png

Article Logic
Execution time: 0.0080289840698242