INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e zëvendësoi me DJ tjetër, Geek thumbon Dafinën: Kur doni të hiqni qafe...

Pasi e zëvendësoi me DJ tjetër, Geek thumbon Dafinën: Kur doni të hiqni qafe...

Publikuar më: 13:35 13-09-2023

Mesa duket, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek s’kanë mundur dot të jenë shokë edhe pas ndarjes. Me shkëputjen e tyre romantike, u shkëputën edhe marrëdhëniet e punës. U mësua se Dafina e zëvendësoi Dj Geek me një Dj tjetër, ndërsa ish-i i saj e ka thumbuar.

Të paktën si thumb po interpretohet postimi i fundit i Dj Geek në InstaStory, ku ka shpërndarë fabulën e famshme të sorrës.

“Ndaloni të humbni kohën me sorra! I merrni ato në lartësitë tuaja dhe ato do të zhduken. Kur doni të hiqni “qafe” sorrat, ngrini nivelin e synimeve… Mos harroni, sorra mbetet prapë sorrë!”- shkruhet ndër të tjera.

auto_Capture-171694617125.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032110214233398