INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero kërkoi nuse tjetër, reagon për herë të parë Arbenita

Fero kërkoi nuse tjetër, reagon për herë të parë Arbenita

Publikuar më: 15:35 13-09-2023

Çifti i showbizzit, Fero dhe Arbenita, kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të krizave që patën dhe divorcit të tyre. Para pak ditësh, reperi postoi një shprehje, në të cilën thuhej që gruaja e parë nuk duhet ta ndalojë burrin që të marrë një grua të dytë.

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles bukuroshe. Ajo ka publikuar një foto me anë të së cilës anasjelltas ja bënë me dije se çfarë ka humbur.

-640-0-gfgdfg-1694606834.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033860206604004