INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndërhyrjes kirurgjikale, Era Istrefi poston FOTON me bikini! Ja se si duket dhe përse po çmenden të gjithë!

Pas ndërhyrjes kirurgjikale, Era Istrefi poston FOTON me bikini! Ja se si duket dhe përse po çmenden të gjithë!

Publikuar më: 16:20 01-09-2018

Teksa karriera e saj gjithmonë e më tepër po rritet dhe Era Istrefi po korr suksese njëri pas tjetrit, disa ditë më pare ajo i merakosi fansat e saj, pasi ishte shtruar në spital.

Këngëtarja njoftoi se arsyeja ishte se ajo duhej të operonte apendisitin.

Gjatë ditëve në vijim me anë të fotove dhe videove ajo përditësonte ndjekësit e saj duke treguar se po merrte veten shpejt pas këtij komplikacioni .

Dhe tanimë vetëm një javë pas operacionit ajo ka postuar disa foto me bikini, ku mund të themi se duket në super formë dhe kjo sigurisht i ka “çmendur” ndjekësit e saj të cilët nuk kanë ngurruar ta komplimentojnë

 era1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0018110275268555