INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale, ja ç'ndodhi me këngëtaren [FOTO]

Era Istrefi i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale, ja ç'ndodhi me këngëtaren [FOTO]

Publikuar më: 12:40 26-08-2018

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale vetëm pak ditë më parë.

Mësohet se pas shtrimit, mjekët e kanë futur direkt në sallën e operacionit, pasi Istrefi ka pasur probleme me apendisitin.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja nëpërmjet në video në Instastory, ku lajmëron fansat për gjenden e saj. Teksa flet në shqip dhe anglisht Era ka fshehur fytyrën në videon e postuar.

“Për të gjithë ata që folin shqip. Jam në spital, kam bërë ‘zorrën qorre’ operacion (apendesitin) nuk dua të shqetësoj kurrëkënd. Jam duke e marrë veten, do shërohem shumë shpejt”, është shprehur këngëtarja.

era-4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034520626068115