INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi që bashkëpunoi me Era Istrefin i shpëton aksidentit ajror, por nuk iu besoi syve kur pa se sa njerëz donin vdekjen e tij [FOTO]

Reperi që bashkëpunoi me Era Istrefin i shpëton aksidentit ajror, por nuk iu besoi syve kur pa se sa njerëz donin vdekjen e tij [FOTO]

Publikuar më: 14:11 23-08-2018

Reperi i njohur amerikan është përballur me një histeri nga ndjekësit e rrjeteve të tij sociale pasi i shpëtoi mrekullisht një aksidenti ajror. Post Malone është surprizuar vërtet sesi kishte aq shumë njerëz që i “dëshironin vdekjen”.

Avioni i tij privat u detyrua të bënte një ulje emergjente, ndërsa reperi po udhëtonte për në Britani për të marrë pjesë në Festivalet Reading dhe Leeds. Avion ishte në fluturim nga Teterboro i New Jersey-t për në aeroportin e Lutonit, kur thuhet se i shpërthyen dy goma.

planestills2.jpg

Duke shkruar në “Twitter”, Malone falënderoi njerëzit për lutjet e tyre, por tha se nuk mund të besonte se sa njerëz i dëshironin vdekjen në këtë faqe interneti. Administrata Federale e Aviacionit konfirmoi se avioni i G-IV kishte zbritur në mënyrë të sigurt dhe do të hetonte incidentin. Ju kujtojmë se Post Malone dhe Era Istrefi kanë bashkëpunuar në remix-in e këngës "Bonbon" dhe ishte reperi ai që donte këtë remix.

post-malone-plane.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011196136474609
    array(1) { ["section"]=> string(137) "reperi-qe-bashkepunoi-me-era-istrefin-i-shpeton-aksidentit-ajror-por-nuk-iu-besoi-syve-kur-pa-se-sa-njerez-donin-vdekjen-e-tij-foto-69112" }