INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Era Isrefi, në lidhje me Juliana Nurën? Amir Rrahmani reagon pasi iu publikua kjo FOTO

Pas ndarjes nga Era Isrefi, në lidhje me Juliana Nurën? Amir Rrahmani reagon pasi iu publikua kjo FOTO

Publikuar më: 12:31 07-07-2024

Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ka sqaruar aludimet që mes tij dhe ish banores së “BBVK”, Juliana Nura mund të ketë nisur diçka.

Këto aludime erdhen pas një fotografie ku shiheshin të dy së bashku. Rrahmani i ka mohuar këta zëra duke thënë se është një gjest i ulët nga ana e Xhulit, pasi ajo i kishte kërkuar fotografi e më pas ua kishte dërguar mediave.
“Nuk ka asgjë të re, është një sen shumë i ulët me të kërku dikush foto e pastaj me ua dërgu mediave, as vet mos me postu. Për mu është shumë e ulët prandaj kom vendos mos me reagu. Jam singel dhe nuk ka asgjë të re” tha futbollisti në një intervistë për mediat.

Pra, me këtë përgjigje ai mohon zërat për një lidhje mes tyre, madje thekson se është beqar, duke pranuar dhe nje here qe eshte ndare nga Era Istrefi.

 

7602360d-780e-4739-ae06-7a02bdb52840-e1720088202834-780x439-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034608840942383