INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Mevlanit, edhe Ledjana e mërzitur nga ndarja? Ish-konkurrentja bën postimin që s’pritej, por u fshi tani!

Pas Mevlanit, edhe Ledjana e mërzitur nga ndarja? Ish-konkurrentja bën postimin që s’pritej, por u fshi tani!

Publikuar më: 10:31 11-06-2021

Ledjana Prenga ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë përsa i përket jetës private. Ndarja nga Mevlani është komentuar pafund dhe vijon të komentohet. Mes dyshes nuk kanë munguar provokimet dhe thumbat ndaj njëri-tjetrit.

Asnjëri prej tyre nuk e ka fshehur kur kanë qenë të mërzitur apo të prekur nga njëri-tjetri, duke i dedikuar dhe statuse.

Duket se Ledjana ende nuk e ka marrë veten nga ndarja me Mevlanin. Në një postim të sajin në rrjetet sociale ajo shkruan: E mërzitur. Nuk e dimë nëse ka ndonjë arsye tjetër që është mërzitur përveç asaj që mendojnë të gjithë, që ka të bëjë me Mevlanin.

sad.jpg

 

Kujtojmë që edhe Mevlani bëri një postim, nëpërmjet së cilit fansat kuptuan se ai nuk është se e ka përjetuar mirë ndarjen nga Ledjana. (SHIKO KETU). 

Article Logic
Execution time: 0.0028860569000244