INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas konfirmimit të ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku ka një mesazh të fortë për të dhënë...

Pas konfirmimit të ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku ka një mesazh të fortë për të dhënë...

Publikuar më: 13:29 02-04-2024

Aktori Bes Kallaku i cili është cilësuar si Kryeplaku i “Ferma VIP” ka qenë më i emocionuar se kurrë këtë të hënë në Primen e katërt. Ndërkohë që të gjithë fermerët dhanë një mesazh për fëmijët e tyre, edhe më përlotës ishte ai i Besit për djalin dhe vajzën e tij. Besi tha se pasuria më e madhe e tij janë dy fëmijët e tij Ajka dhe Amen.

“Dua t’i them edhe Ajkës edhe Amenit, babi ju ka shpirt, babi ju do fort. Pasuria më e madhe që ne lënmë pas emrit tonë janë vetëm fëmijët”, u shpreh Besi.

Kujtojmë që Bes Kallaku dhe marrëdhënia me Xhensila Myrtezain ka qenë më e komentuara e muajve të fundit në kronikën rozë.

Article Logic
Execution time: 0.0029091835021973